Reallife - 2013-02-18 16:35:54

http://2.bp.blogspot.com/-jbydPSt9Fuo/URYxqyG0IYI/AAAAAAAABq8/PWLM4-JL_vc/s1600/Bez+nazwyok.jpg

O serwerze :
Jest to serwer RP, czyli odwzorowuje realne życie. Jest zrobiony przez amatorów dla wspólnej zabawy graczy. Serwer dopiero powstał. Nie jest profesjonalny ,jednakże przeżycia są niezapomniane.
Administratorzy jak i stali gracze dbają o to ,aby się nikomu nie nudziło.
Może serwer nie ma najlepszych map, skryptów itp. ,ale zabawa jest świetna.
Jeśli potrzebujesz pomocy zwróć się do administratorów takich jak : Piotr_Bass, Nicollas_Simpson, Paul_Kravchenko czy Paweł_Jedyny. Oni zawsze chętnie służą pomocą.


Dostępne frakcje :


Na serwerze można dołączyć do frakcji takich jak :
- Police Departament
- Taxi
- Pomoc drogowa
- Pogotowie
- Grom
- Salon samochodowy
- Ganja mafia
- Straż graniczna

Początki gry :

Jesteś nowy i nie wiesz jak zacząć ? Nie przejmuj się. Na pewno Cię miło przyjmą. Jeśli jesteś ogarniętą osobą ,a masz mało kasy zapisz się do frakcji. Wystarczy napisać podanie na : http://polski-reallife.xaa.pl/ i poczekać na rozpatrzenie sprawy.
Do czasu przyjęcia możesz dobrze się bawić z innymi graczami .
W salonie samochodowym możesz zapatrzeć się w swój wymarzony pojazd. Jeśli jednak nie dostałeś jeszcze wypłaty pozostaje Ci pożyczka lub zakup meleksa. Pamiętaj jednak ,że jeździ się zgodnie z prawem, chociażby dla swojego bezpieczeństwa. Więzienie jest otwarte 24h na dobę.
Masz już samochód ,a nie wiesz co dalej ? Może jakieś mieszkanko ? To dla Ciebie za mało ? Rozrzutnik ... Kup sobie dom. Dom to też mało ? Staraj się być posiadaczem willi i wielkiego majątku.
Jesteś ranny, seryjny morderca Cię goni lub potrzebujesz podwózki ? Zadzwoń do odpowiednich instytucji ,a migiem się zjawią.

Tylko jest jedna przestroga : Jeśli nie chcesz zbierać ostrzeżeń od administratorów ustaw sobie nazwę zawierającą Imię_Nazwisko (( Pamiętaj ,aby było zmyślone ,bo nigdy nie wiesz , kto się trafi )).
Wszystko już zrozumiałeś ? Leć na serwer i miło spędzaj wolny czas.Informacje :Nazwa serwera: Polski Serwer Real Life
IP serwera: 46.29.23.162
Ilość slotów: x/20

Forum Serwera :

http://polski-reallife.xaa.pl/http://www.game-state.eu/46.29.23.162:22183/FFFFFF/FF9900/560x95.png(( Reklamę dla Was pisał : Kyrt << forum >> , Kyrt_Delfin bądź Lucas_Brown << serwer >> ))

mapa miasta do battlefield 2 znaczenie symboli Opowiadania erotyczne matek Nr fajnych chlopakuw nagle spada temperatura w toledo 1.6 sr